Vítejte u nás

Módní dílna sídlí přímo v centru Olomouce, na ulici Opletalova 6.

Co Vám nabízíme?

Na Opletalova 6 koupíte i hotové modely, které Vám můžeme upravit na míru nebo si necháte ušít i model dle Vašeho přání.

Šijeme Vám i malosériové zakázky pro firmy. Věnujeme se také stylingu.

Pro koho a co šijeme?

Kusová výroba, pro dámy vytvoříme model na míru. Specializujeme se na denní, večerní a svatební šaty.

Malosériová výroba (ORDINACE, KONGRESY, VELETRHY, HOTELY, FIREMNÍ OBLEČENÍ, HOSTESKY a další)

Firemní oblečení, malosériové zakázky a další dle domluvy. Oblečeme Vaši firmu i podle potřebných barev firemní strategie, od jednoho kusu do sta.

Vytvoříme i Váš hotel nebo kongeresové sály například ubrusy a další vybavení na míru. Poradíme se střihem a materiálem a výrobek navrhneme. Šijeme také pro taneční školy. Jste-li subjekt, který tu neuvádíme tak nevadí, kontaktujte nás s Vaším přáním a věřím, že vzájmená spolupráce bude přínosem. Pokud máte poptávku kontaktujte nás.

Jak se tvoří zakázka?

1) na emailu či telefonu si domluvte schůzku : kontakty.

2) při Vaši návštěvě se domluvíme na návrhu modelu a materiálu, vy zaplatíte 50% odhadované ceny a na zakázce - smlouva o provedení krejčovského díla se začne pracovat. Tato záloha je nevratná. Zbytek doplatíte při převzetí hotových šatů. 

3) v dohodnutém čase Vám budeme Vám volat na zkoušku zakázky, následně se model dodělává a je připraven k převzetí.

Jak dlouho trvá ušití?

 - Zakázku objednejte zhruba 4-5 týdnů dopředu, než model potřebujete, dodací doba se může prodloužit i dle Vašich časových možností zkoušek a množství objednaných kusů.

 - Svatební šaty objednání nejlépe 6 měsíců předem.

V potaz prosím berte čas na objednávky materiálů ze zahraničí, speciální požadavky na složitější technologie úprav, zdobení a šití z jednotlivých materiálů. Vše záleží na individuální domluvě a představě.


Děkujeme a těšíme se na Vaši návštěvu a děkujeme za přízeň!

4993_1425026176_5_1.jpg