Originální svatební šaty na míru

Svatební šaty od nás, Vám dokonale padnou a podtrhnou vaší postavu i vkus. Svatební šaty na míru budou přesně podle vašich představ! Každá nevěsta má v hlavě určitou představu, jak by měly vypadat ty její vysněné svatební šaty a je zklamaná, pokud je nemůžeme najít v žádném ze svatebních salonů. Nechte si tedy svatební šaty ušít na míru a dejte své vysněné představě konkrétní podobu.

     Pokud jste si našla na webových stránkách, či katalogu svatební šaty, obraťte se na zakázkové krejčovství, kde Vám šaty do puntíku okopírují. My jsme Módní dílna, kde šaty navrhujeme, poradíme Vám s vaším konkrétním modelem svatebních šatů a také s výběrem materiálu a vytvoříme šaty, které podtrhnou váš osobitý vkus i postavu.

   Zakázkové svatební šaty jsou tou nejlepší volbou, ve váš svatební den se budete cítít nádherně a okouzlíte nejen svého nastávajícího ale také svatební hosty. Všechny přednosti svatebních šatů na zakázku si můžete přečíst níže.

Svatební šaty na míru a jejich přednosti

1) Svatební šaty na míru budou přesně podle vašich představ. Vysněné a originální, takové šaty si přeje každá nevěsta. Návrh svatebních šatů je jedinečným kouskem, který podtrhuje váš osobitý vkus a styl.

2) Svatební šaty na míru vám zaručeně padnou. Velkou výhodou svatebních šatů na zakázku je, že vám dokonale padnou. Nejsou moc krátké nebo moc dlouhé a přesně obepínají vaší postavu.

3) Model bude vytvořen tak, aby lichotil vaší postavě, svatební šaty na míru zakryjí nedostatky a naopak vyzdvihnou přednosti vaší postavy.

Kdy šaty objednat?

Nejvhodnější doba pro objednání šatů je půl roku předem. Můžete se s námi domluvit i dříve, je potom prostor pro objednání materiálu ze zahraničí a možné náročnější provedení. Jsme schopni vytvořit i šaty velmi urgentně, pokud nebudou technologicky náročné. Zde narůstá cena o 80% jako nadstandartní služba.

Konzultace?

Pro vytvoření svatebních šatů je nutné si domluvit konzultační schůzku v Módní dílně. Konzultace je v ceně 500,- Kč, přímo s návrhářkou, se kterou se návrh vytvoří. V okamžiku, kdy si potvrdíme model a materiál, zaplatíte 50% odhadované ceny modelu. Tato záloha je nevratná. Zbytek doplatíte při převzetí hotových šatů.

Zkouška svatebních šatů?

Počítejte s několika zkouškami šatů. Minimální jsou 1-3. Nezapomeňte, že na první zkoušce jsou šaty v pracovním módu a zdaleka se nepodobají konečnému modelu.

Finále

Výše informace jsou návodem nejen pro budoucí nevěsty, maminky svateb nebo svědkyň, ale i pro zákaznice, které mají zájem o speciální návrh modelu na míru i pro jinou příležitost.

Cena svatebních šatů

Svatební šaty na míru jsou v částce od 10.tis. korun.


Těšíme se na Vaši návštěvu, děkujeme za přízeň!

Módní dílna Marty Musilové

Svatební šaty na míru